Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького з Днем визволення України від фашистських загарбників

  • 607

28 жовтня в нашій державі відзначається 77-ма річниця визволення України від фашистських загарбників – величної та славної події, яка “червоно-чорною ниткою вплелась у сторінки нашої історії”. Тривожно виринають у спогадах події кровопролитних боїв часів Другої світової війни.

У ті буремні роки, ціною власного життя, визволяли свою землю від ворожого вторгнення та наближали довгоочікувану Перемогу над нацизмом хоробрі радянські воїни, партизани і підпільники, а також поневолене мирне населення країн світу, які стійко чинили опір безжалісному ворогові, даючи рішучу відсіч у нечесних та жорстоких сутичках.

Поневолені народи Європи з хлібом і сіллю вітали своїх мужніх визволителів, які зі сходу країни стрімко рухалися на Берлін, розбиваючи вщент фашистські цитаделі над Дніпром, Бугом і Віслою. Мільйони чоловіків та жінок вступили тоді у нерівній бій із фашизмом, не повернувшись із кривавих доріг війни. Безліч дітей залишилися сиротами, навіки втративши найдорожчих серцю людей. Пам’ять про цю велику трагедію людства завжди залишатиметься нетлінною, прикладом доблесті та патріотизму.   

Шановні визволителі, учасники бойових дій, діти війни, солдатські вдови! Вам випала нелегка доля протистояти і витримати весь тягар війни, тому прийміть щиру вдячність і теплі слова привітань від міського голови А. Маліцького, виконавчого комітету та депутатського корпусу Світловодської міської ради з черговою річницею визволення України від фашистських загарбників. Зичимо вам міцного здоров’я, довголіття, злагоди і достатку у ваших родинах, щасливих буднів і свят, поваги і шани за ваш ратний подвиг, а головне – якнайшвидшого наближення Перемоги і на сході нашої держави та мирного неба над головою!