Оголошуємо старт осінньої Толоки-2021

  • 410

Вихідні — це завжди слушна нагода зробити щось корисне. Наприклад, взяти участь у суботній загальноміській толоці, яка  запланована на 30 жовтня. Для  світловодців, які звикли працювати, а не чекати «з моря погоди» та всіх, хто прагне створити комфорт  у своїх дворах, будинках, на спільних громадських просторах  оголошуємо старт осінньої Толоки-2021!

Алгоритм дій учасника Толоки:

1. На загальних зборах мешканців будинку, правління будинку чи ініціативної групи прийняти рішення про участь в Толоці та скласти список запланованих робіт.

2. Зареєструватися  за тел. (097) 26-95-467, чи за електронною адресою [email protected]

3.Організувати Толоку 30 жовтня 2021 року (субота).

4. Зробити письмовий та фотозвіт про підсумки Толоки, щоб претендувати на перемогу в Толоці та призи. Оцінюємо ефективність робіт, участь мешканців будинку, креативний підхід в організації Толоки та розмір особистого внеску будинку чи ініціативної групи.

5. Фотозвіт і бланк претендента на приз (бланк можна отримати у виконкомі, каб.17) необхідно подати протягом тижня після проведення Толоки.

Фото краще робити до, під час та після Толоки.  Надсилати фото необхідно на нашу електронну адресу [email protected], обов’язково із зазначенням адреси.

Наша спільна задача зробити наше місто кращим! І ми з Вами точно знаємо, що ніхто крім нас цього робити не буде. Тож до роботи!