Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького з Днем Гідності та Свободи

  • 552

21 листопада, щороку, відзначається важливе для нашої країни і кожного з нас свято – День Гідності та Свободи. Це свято із щемом у серці, подія, за яку боролись декілька місяців тисячі патріотів -  наших відважних співвітчизників та представників інших братніх народів. Від малого до великого, під холодним осіннім дощем, витримуючи морози та негоду, громада відстоювала незалежність нашої молодої держави, захищаючи демократичні цінності, права та національні інтереси, ідеали свободи та демократії.

Шановні жителі нашої об’єднаної громади, відчайдушні та нескорені патріоти, прийміть теплі слова вдячності за вашу силу волі та духу, за щиру і безмежну любов до Батьківщини від імені міського голови А. Маліцького, виконавчого комітету, депутатського корпусу Світловодської міської ради. Міцного вам здоров’я, янгола-охоронця у ваших добрих справах, довголіття, мирного неба над головою, подальших успіхів у розбудові держави.

Полеглим Героям Небесної Сотні – безмежна шана, вдячність та вічна пам’ять. Ваш подвиг завжди житиме у наших серцях, буде нетлінним зразком і гідним прикладом.

Низький вам уклін!