Міжнародний день людей з інвалідністю

  • 720

У Міжнародний день людей з інвалідністю очільник Світловодської міської територіальної громади А. Маліцький, виконавчий комітет і депутатський корпус адресують щирі побажання міцного здоров’я, довголіття, добробуту, сімейної злагоди, любові і тепла усім, на чию долю випали нелегкі випробування та хто потребує особливої уваги. Окрема вдячність усім державним і громадським організаціям за працю і щоденну допомогу, увагу до проблем та потреб ближнього. Саме від вашої турботи залежить міра та якість фізичної, соціальної та професійної реабілітації людей з інвалідністю, їх санаторно-курортне лікування, працевлаштування, матеріальне забезпечення та соціальний захист.

Спектр соціальних послуг, який надається людям з інвалідністю, формує сприятливі умови для життя та позитивний мікроклімат, а безперешкодний доступ до об’єктів громадського та цивільного призначення - значно збільшує коло можливостей.

Прийміть найтепліші слова та найкращі побажання. Нехай життєві перешкоди ніколи не будуть вам на заваді, оптимізму, сили духу вам та рясних Божих благословінь.