Мітинг-реквієм до Дня визволення Новогеоргіївщини від німецько-фашистських загарбників

  • 1028

У День чергової річниці визволення колишнього міста Новогеоргіївська та прилеглих населених пунктів від фашистського поневолення у роки Другої світової війни, 03 грудня, біля пам’ятного знаку “Вічний вогонь”, відбувся тематичний мітинг-реквієм у якому взяли участь представники влади і бюджетних установ міста, члени міської ради ветеранів України, а також громадськість.

Від імені Світловодського міського голови А. Маліцького, виконавчого комітету та депутатського корпусу, зважаючи на діючі карантинні обмеження щодо проведення масових заходів, слово для виступу взяла депутат міської ради, начальник відділу з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради В. Атамась, яка, звертаючись до присутніх зокрема зазначила, що: “сьогодні всі зібрались з приводу вшанування подій, якій відбулись 78 років тому – визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників. Ми всі пам’ятаємо ці буремні роки: хто особисто, хто з розповідей, а хто з кінофільмів. У будь-якому разі  ми не повинні цього забувати, передаючи своїм нащадкам усе те, що ми знаємо про часи лихоліть, щоб наші діти і правнуки жили так, аби ці страшні дні більше ніколи не повторились”.

 Подякувавши усім присутнім та привітавши зі знаменною подією В. Атамась запросила учасників мітингу до урочистого покладання квітів та оголосила хвилину мовчання за загиблими героями, які віддали своє життя за свободу  жителів Придніпровя.

За дорученням членів міської ради ветеранів України свій авторський вірш з нагоди свята зачитав місцевий поет, прес-секретар ради ветеранів О. Неділя.       

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю