Шановні отримувачі житлової субсидії!

  • 507

Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради повідомляє, про те, що є  можливість отримати послугу  «Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»через застосунок ДІЯ на сайті: https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi.

 

Як отримати послугу Онлайн

1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.

2. Виберіть у меню Послуги на порталі Дія послугу Заява на субсидію та натисніть Подати заяву.

3. Перевірте коректність своїх даних у профілі користувача, оновіть їх за необхідності.

4. Вкажіть, чи перебуваєте у шлюбі.

5. Вкажіть адресу, за якою бажаєте отримати субсидію.

6. Вкажіть інформацію про заборгованість за сплату послуг ЖКГ.

7. Виберіть, чи бажаєте отримати субсидію на житлові та комунальні послуги. Якщо так, відмітьте необхідні послуги з переліку доступних та заповніть поля по кожній з них.

8. Виберіть, чи бажаєте отримати субсидію на оплату внесків. Якщо так, відмітьте необхідні внески з переліку доступних та заповніть поля по кожній з них.

9. Виберіть, чи потрібна субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

10. Виберіть, чи проживають за адресою отримання субсидії лише непрацездатні особи.

11. Виберіть спосіб отримання субсидії. На картку банку (вкажіть IBAN рахунку) або національним поштовим оператором зв'язку.

12. Вкажіть наявність розділених особових рахунків у зазначеному житлі.

13. Заповніть інформацію про характеристику житлового приміщення або будинку.

14. Виберіть особливості домогосподарства з переліку доступних за наявності.

15. Виберіть, чи проживають інші особи за вказаною адресою домогосподарства. Якщо так, додайте усіх осіб, що проживать у домогосподарстві, та вкажіть усі дані про таких осіб відповідно до наявних полів спливаючої форми.

16. Виберіть, чи проживають всі особи за вказаною адресою домогосподарства. Якщо так, додайте усіх членів сім'ї осіб, що проживать у домогосподарстві, та вкажіть усі дані про таких осіб відповідно до наявних полів спливаючої форми.

17. Заповніть дані про доходи. Заповніть інформацію відповідно до наявних полів спливаючої форми.

18. Заповніть дані про наявність транспортних засобів. За наявності заповніть інформацію відповідно до наявних полів спливаючої форми.

19. Заповніть дані про придбане майно та сплачені послуги. За наявності заповніть інформацію відповідно до наявних полів спливаючої форми.

20. Заповніть дані про придбану валюту. За наявності заповніть інформацію відповідно до наявних полів спливаючої форми.

21. Заповніть дані про те, що ви, члени господарства або члени їхній сімей маєте депозитні рахунки з сумою понад 100 тис. грн. За наявності заповніть інформацію відповідно до наявних полів спливаючої форми.

22. Заповніть дані про наявність та сплату аліментів. За наявності заповніть інформацію відповідно до наявних полів спливаючої форми.

23. Заповніть дані про наявність нерухомого майна. За наявності заповніть інформацію відповідно до наявних полів спливаючої форми.

24. Завантажте необхідні копії документів для отримання субсидії.