Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького з Днем Збройних Сил України

  • 778

Захист незалежності і територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком захисників Батьківщини, а тим більше зараз, коли на сході держави до сих пір тривають бойові дії. Саме в цей складний час ми усвідомлюємо, що сильна держава починається з сильної армії, яку волелюбний український народ завжди зміцнював та плекав і вона стала для кожного її воїна, для кожного жителя України взірцем мужності, героїзму, патріотизму та відваги. І це все завдяки тому, що в лавах української армії служать справжні сини і доньки нашого народу і серед них й славні захисники, вихідці нашої громади, якими ми дуже пишаємось і з нетерпінням чекаємо додому.

Шановних нинішніх захисників Вітчизни і ветеранів Другої світової війни, ветеранів Збройних Сил держави та усіх причетних до військової справи сердечно вітають Світловодський міський голова А. Маліцький, виконавчий комітет та депутатський корпус Світловодської міської ради.

Зичать хоробрим бійцям – захисникам Вітчизни міцного здоров’я, довголіття, мужності, професіоналізму, військового вишкалу, розсудливості, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності та снаги до перемоги, щоб здобути мир і спокій на знедоленій Донбаській землі, а державі – подальшого розквіту та благополуччя.

Мирного неба над головою та надійного родинного тилу!