Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького з Днем енергетика

  • 919

22 грудня – День енергетика. Дата ця визначена не випадково, адже саме в найкоротший світловий день року праця енергетиків найбільш помітна.

У цей день адресую вітання шановним працівникам енергетичної галузі нашої міської територіальної громади. Наше місто і його жителі особливо добре знають усю велич та важливість цієї професії, оскільки, маючи на своїй території Кременчуцьку гідроелектростанцію, причетні до цього і щодня, своєю важкою працею, забезпечують комфорт як у наших оселях, так і у всіх сферах. Тому й недивно, що професія енергетика є однією з найпрестижніших у світі.

Спасибі всім, хто віддає свої знання та вміння для того, щоб безперебійно працювали підприємства та установи, хто дбає про те, щоб у наших оселях завжди було світло.   

Окрему подяку хочеться висловити й енергобудівникам – представникам потужних підприємств нашої громади, які, не покладаючи рук, відповідально займаються виробництвом залізобетонних конструкцій для забудовників енергетичних об’єктів України, залізобетонних палей для високовольтних ліній електропередач, а також роблять вклад у ремонт і спорудження нових електроліній на території України.

Щиросердечно вітаю усіх енергетиків та енергобудівників краю з професійним святом. Бажаю міцного здоровя, довголіття, добра, нових успіхів у праці та благополуччя Вам і Вашим родинам. Тепла і добробуту у домівках. Щоб був мир і спокій на нашій українській землі.

Зі святом Вас, шановні енергетики!