І ЗНОВУ У МУЗЕЇ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ МОТИВИ

  • 492

От і дочекалися ми свят новорічно-різдвяного циклу. До новорічних свят люди завжди намагалися прикрасити свою оселю, внести якусь гармонію у своє життя. Жінки здавна переносили на полотно  новорічно-різдвяну символіку, вишиваючи на полотні образи святих, майстри пензля теж нерідко зверталися до релігійно-різдвяної тематики.

Вже кілька років поспіль у міському краєзнавчому музеї, напередодні улюблених зимових  свят, відкривається виставка «Новорічно-різдвяні мотиви». Цього разу свої чудові вишиті картини - «Святий Миколай», «Пантелеймон цілитель», «Таємна вечеря», «Різдвяна ніч»- представила Тетяна Бондаренко. Прикрашають виставку ікони в техніці бісероплетіння Світлани Грузін. Є на виставці і живописні роботи  новорічно-різдвяної тематики. Їхні автори – викладач дитячої художньої школи Людмила Попруженко та директор цього закладу Андрій Биков. Полотна «Зимовий вечір», «Прийшла зима» (Л. Попруженко) та «Перший сніг», «Казкова зима» ( А.Биков) переносять нас у неповторну атмосферу зимового свята, дарують радість від зустрічі з мистецтвом прекрасного, з казкою та дитинством. Втім як і картина Наталії Крячко «Малі колядники», виконана в стилі, близькому до петриківського розпису.

Тож, шановні жителі міста та гості, завітайте до музею, створіть собі чудовий новорічний настрій і поділіться ним з оточуючими.

Телефонуйте: 72219.

Тетяна Ткачук, працівник міського краєзнавчого музею