Привітання Світловодського міського голови Андрія Маліцького зі святом Хрещення Господнього

  • 293

Свято Хрещення Ісуса Христа у річці Йордан більше як два тисячоліття відзначається людством планети для того, аби люди змогли поглянути на світ навколо себе інакше, повірити в його чистоту і прийняти красу та велич.

Водохреща завершує різдвяно-новорічний цикл і є одним з 12 великих релігійних свят, яке увібрало в себе багато християнських традицій та обрядів. Щорічно відзначення цього важливого християнського свята символізує очищення душі і тіла, оскільки освячення води саме на Водохреща в церквах і храмах, на водоймищах, річках та озерах та навіть на водопостачальних підприємствах має велике значення та цілющу силу, зберігаючи свої особливі властивості протягом року.

Свято Хрещення Господнього відзначається та шанується як і свято Різдва Христового. Напередодні правляться в храмах святкові Літургії, а в оселях християн починається велике повечіря.

Від щирого серця вітаю вас з Днем Хрещення Господнього або, як ще прийнято казати, Богоявлення чи Водохреща. Нехай це свято стане запорукою міцного здоров’я, злагоди, достатку, щастя та довголіття, а також Божого благословіння.