Засідання міського оперативного штабу з питань опалення (оновлено)

  • 244

З метою оперативного реагування на загрози виникнення надзвичайних ситуацій в зимовий період року, 18 січня відбулось чергове засідання міського  штабу з питань опалення.

Зважаючи на вранішні дані управління житлово-комунального господарства, продовжується робота над усуненням пориву на вводі в житловий будинок за адресою: вул. Козацька, 6. Орієнтовний термін відновлення теплопостачання – 18. 01. 2022 року.

Відсутнє опалення у будинках приватного сектору, 6 будинків:

-вул. А. Слов’яненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

Поступово стабілізовується ситуація з опаленням відділень КНП Світловодська ЦРЛ СМР (вул. Павлова, 16).

Додаткові пориви на тепломережах міста - відсутні.   

Протягом дня продовжуватиметься моніторинг температурних показників у закладах освіти міста з метою подальшого вирішення питання щодо відновлення очного чи продовження дистанційного навчання у школах міста.


Аналізуючи відстежену протягом дня інформацію щодо теплопостачання міста, увечері, під головуванням очільника громади А. Маліцького, відбулось повторне засідання міського оперативного штабу з питань опалення.

За результатами наради з’ясовано, що продовжуються роботи по усуненню пориву на вводі в житловий будинок за адресою: вул. Козацька, 6.

З 28.12.2021 року і дотепер лишаються без централізованого опалення 6 будинків приватного сектору:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

За підсумками сьогоднішнього моніторингу температурних умов у закладах освіти, у зв’язку з недотриманням СП ТОВ Світловодськпобут температурного режиму та невідповідністю температури приміщень діючим санітарним нормам, завтра – 19 січня продовжиться дистанційна форма навчання у школах міста. Очно навчатимуться здобувачі освіти лише НВК№4 (початкова ланка), ЗШ №8 та Павлівського НВО.

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю