Засідання міського оперативного штабу з питань опалення (оновлено)

  • 251

31 січня, під головуванням очільника громади А. Маліцького, відбулось чергове засідання міського оперативного штабу з питань опалення.

Згідно даних заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Ільченка, станом на ранок, нових поривів на тепломережах міста не зафіксовано, без централізованого опалення, з 28.12.2021 року, досі залишаються 6 будинків приватного сектору:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

З огляду на епідеміологічну ситуацію у місті та безпосередньо стан захворюваності серед учнів та педагогічного колективу ЗШ№3, під час засідання вранішнього міського оперативного штабу з питань опалення, з завтрашнього дня – 01 лютого 2022 року, було рекомендовано, тимчасово, запровадити дистанційне навчання саме у цьому навчальному закладі. У решті шкіл міста зберігатиметься очне навчання, крім НВК№4 (змішана форма навчання).


Згідно даних вечірнього засідання міського оперативного штабу з питань опалення, інформація щодо теплопостачання та форми навчання учнів освітніх закладів міста, у порівнянні з вранішньою, залишається незмінною.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю