Інформація по поривах станом на 07.02.2022 (оновлено)

  • 280

07 лютого відбулось чергове засідання міського оперативного штабу з питань опалення під головуванням очільника громади А. Маліцького.

Згідно даних начальника управління житлово-комунального господарства В. Самоляка, існують пориви на магістралі за адресами: вул. Богуна, 10, 12 та у будинку приватного сектору – вул. Богуна, 8. Проводиться робота над усуненням аварійної ситуації.

З суботи, за інформацією керівника управління культури і туризму Т. Мельник, виник внутрішньобудинковий порив за адресою: вул. Героїв України, 66 (Мистецька школа). Запроваджено дистанційне навчання.

У зв’язку з високим рівнем застудних захворювань, з 07 лютого запроваджено дистанційну форму навчання для учасників освітнього процесу деяких шкіл міста: ЗШ №2, 3 (продовжується раніше введена дистанційна форма навчання), 7, 8, 10.

У звичному режимі (очно) працюють учні шкіл №1, 5, 9, НВК№4 та Павлівського НВО.

Моніторинг рівня захворюваності продовжується.

 


За результатами повторного засідання міського оперативного штабу з питань опалення, станом на вечір, фіксуються пориви на магістралі за адресами:

-вул. Богуна, 10, 12;

-вул. Богуна, 8 (будинок приватного сектору).

За даними адресами проводяться ремонтні роботи.

З 28.12.2021 року без централізованого опалення перебувають 6 будинків приватного сектору:

-вул. А. Солов’яненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, під час засідання оперативного штабу з питань опалення, було прийнято рішення з 08 лютого 2022 року рекомендувати (орієнтовно до 11 лютого 2022 року) запровадити дистанційну форму навчання і для учнів ЗШ№1, 5, 9, НВК№4 та опорного закладу Павлівського НВО (с. Павлівка).  

Відділ з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю