Інформація щодо поривів на тепломагістралі міста (оновлено)

  • 244

 

08 лютого, з метою контролю проходження опалювального періоду, під керівництвом міського голови А. Маліцького, відбулось чергове засідання міського оперативного штабу з питань опалення.

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства В. Самоляка, проводиться робота над усуненням аварійної ситуації на тепломагістралі за адресами:

-вул. Богуна, 10, 12;

-вул. Богуна, 8 (будинок приватного сектору).

Питання ремонту теплової мережі, від якої повинні отримувати теплопостачання будинки приватного сектору, залишається не вирішеним. З 28.12.2021 року від централізованого опалення відключені наступні будинки приватного сектору:

-вул. А. Соловяненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.

Згідно даних керівника управління культури і туризму Т. Мельник, з сьогоднішнього дня (08 лютого 2022 року), у звязку зі зростанням рівня захворюваності, буде рекомендовано запровадження дистанційної форми навчання у школах естетичного направлення.  

 
 

 

 


За даними заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства міста М. Ільченка: "ситуація щодо теплопостачання будинків за адресами: вул. Богуна, 8, 10, 12, станом на 18:00 вечора, стабілізована".

 

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю