Зустріч міського голови А. Маліцького з головами ОСББ

  • 699

08 лютого, в сесійній залі адмінбудинку, відбулась зустріч міського голови А. Маліцького з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Порядок денний зустрічі передбачав низку питань: питання, повязані з діяльністю ОКВП “Дніпро-Кіровоград” (порядку формування та затвердження тарифу на воду та складової цієї вартості; нарахувань за спожиті послуги; структури абонентського обслуговування; встановлення, обслуговування, заміни і повірки комерційних приладів обліку тощо); абонентної плати, яка нараховується СП ТОВ “Світловодськпобут”, публічних договорів на послугу з теплопостачання, також тарифів, необхідності встановлення вузлів комерційного обліку у будинках тощо. Окремо підіймалось питання й щодо можливості укриття населення у разі погіршення військово-політичного стану в країні та графіку обстеження підвальних приміщень на предмет придатності і готовності.

 

Разом з тим, під час особистої бесіди з головами ОСББ, очільник громади повідомив про наміри влади щодо переведення міста на індивідуальну систему опалення. З метою реалізації зворотнього зв’язку, заслухав пропозиції для напрацювання подальших кроків і виокремлення певних етапів для поступового втілення вищевказаних намірів.

Детальніше переглянути хід наради, а також ознайомитись з тими актуальними питаннями, які підіймались у процесі спілкування з представниками ОКВП “Дніпро-Кіровоград”; управління економіки, ресурсів та розвитку міста; керівником відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та, безпосередньо, міським головою Ви зможете на YouTube-каналі Світловодської міської ради.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю