Шановні мешканці Світловодської міської територіальної громади, керівники управляючих компаній, ОСББ, ЖБК !

  • 829

Відповідно до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від  11  лютого 2022 року № 68  «Про організацію обстеження підвальних приміщень об’єктів цивільного призначення  щодо їх використання для укриття населення в особливий період» на території Світловодської міської територіальної громади створено комісію з обстеження підвальних приміщень об’єктів цивільного призначення щодо їх використання для укриття населення в особливий період.

 Комісія працює відповідно до затвердженого Графіку проведення обстежень підвальних приміщень щодо їх придатності до укриття населення (графік додається). 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 138 «Порядок створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку», підвальні приміщення багатоквартирних житлових будинків та інших будівель та споруд  можуть використовуватися як найпростіші укриття цивільного захисту для укриття населення від звичайної  (стрілецької ) зброї. 

На сьогоднішній день більшість підвальних приміщень використовуються не за призначенням, занедбані, захламлені, і не можуть бути використані  для укриття населення.

Тому керівники управляючих компаній, голови ОСББ, ЖБК, мешканці будинків  повинні  привести найпростіші укриття (підвальні приміщення) до стану їх готовності до використання за призначенням. Провести розміщення вказівних табличок з позначення найпростіших укриттів  та покажчиками маршруту руху до них (зразок додається).

 

Графік проведення обстежень підвальних приміщень щодо їх придатності до укриття населення;

Табличка укриття

 

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради