Інформація щодо поривів станом на 22.02.2022 року (оновлено)

  • 260

Станом на ранок пориви на тепломережах міста усунені, нових - не зафіксовано. Без теплопостачання з 28.12.2021 року залишаються 6 будинків приватного сектору:

-вул. А. Солов'яненка, 1, 2, 5, 10, 28;

-вул. Коцюбинського, 10.


 

Відповідно даних засідання міського оперативного штабу з питань опалення, яке відбулось під головуванням заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Ільченка, у результаті моніторингу епідеміологічної ситуації у регіоні зясовано: рівень захворюваності у школах міста, здебільшого, не перевищує 10%, що є позитивною передумовою для відновлення очної форми навчання у освітніх закладах міста”, - зазначив начальник управління освіти, молоді та спорту територіальної громади Світловодської міської ради В. Кореняк.

З 23 лютого 2022 року очне навчання здобувачів освіти рекомендовано запровадити у ЗШ №1, 2, 5, 8, 9, 10, а також СЗШ №3 і 7, разом з тим у НВК №4, КЗ “Павлівський ліцей  “Гранд” (опорний заклад), вечірня школа) та у закладах позашкільної освіти (ЦВПВ, ЦДЮТ і СЮН) Світловодської міської територіальної громади.

Щодо ситуації з теплопостачанням міста, то, у порівнянні з вранішньою, вона залишається незмінною.

 

Відділ з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю