Призначення виконувачем обов'язків головного лікаря Савича Сергія Володимировича

  • 664

17.03.2022 відбулась Зустріч з представниками медичної галузі Світловодської МТГ з приводу призначення на посаду головного лікаря Савича Сергія Володимировича.

міський голова Маліцький А.І:

- Так далі немає бути та точно не буде. Бувши депутатом я працював у наглядовій раді і особисто знаю як працює наша медицина, та що тут відбувається. У нас є всі можливості для того, щоб вивести наш комунальний заклад на нормальне фінансування. Ми повинні організувати роботу так, щоб всі надходження від НСЗУ, від платних послуг та інших напрямків Вам покривали у повному обсязі вашу заробітну плату. Для цього нам потрібно від вас злагоджена робота, ви повинні бути одним цілим, щоб у нас все вийшло. Ми хочемо повернути довіру наших мешканців, пацієнтів до Вас. 

- Після проведених аналізів, відстеження нарахувань, ми прийшли до висновку що неправильно організована ваша робота, тому я звільнив головного лікаря із займаної посади. У нас має бути людина яка забезпечить в повному обсязі організацію цієї роботи. За розпорядженням від 16.03.2022 я признаю тимчасово виконувачем обов'язків головного лікаря  КНП «СВІТЛОВОДСЬКА ЦРЛ» СМР Савича Сергія Володимировича.

Детальніше у відео: