ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ЗАВОДСЬКОГО МІКРОРАЙОНУ  !

  • 265

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ЗАВОДСЬКОГО МІКРОРАЙОНУ  !

 

 

Ви проживаєте (працюєте) в зоні можливого хімічного забруднення парами хлору в разі аварії на Світловодському водопровідно-каналізаційному господарстві ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Оповіщення населення проводиться включенням електросирен та передачею мовної інформації через ТРК «Веселка»,з офіційного сайту Світловодської МТГ, через  мобільні додатки: застосунок «Повітряна тривога», телеграм–канал, вайбер-канал «Сирена Світловодська МТГ, через хвилю Українського радіо на частоті мовлення FM 99,2 МГц,  та за допомогою гучномовців патрульних автомобілів національної поліції

 

В разі, коли ви почули звук сирени та побачили інформацію не панікуйте, не треба бігти. Визначте напрямок вітру і виходьте в сторону, перпендикулярну до напрямку вітру. Якщо є можливість, то підніміться на верхні поверхи багатоповерхового будинку. З собою візьміть носову хустку або частину одягу змоченою водою, сечею.

В разі, коли ви відчули запах хлору треба:

  • закрити очі та затамувати дихання;

  • закутатися в верхній одяг і дихати через нього (можна змочити водою або сечею); "   не бігти;

  • спробувати визначити напрямок вітру;

  • виходити з зони в сторону, яка перпендикулярна до вітру;

  • при неможливості вийти. спробувати залізти на високий предмет (стовп, драбину і т.д.) так як хлор стелеться до землі. При отруєнні хлором винесіть потерпілого із зони зараження. При зупиненні дихання зробити штучне дихання. Шкіру, рот, ніс промити 2% розчином питної соди або водою.

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Світловодського міськвиконкому (т.7-22-55,7-22-91)