Світлодська міська рада та Агентство ООН у справах біженців співпрацюватимуть для підтримки людей

  • 811

Світловодська міська рада та Агентство ООН у справах біженців співпрацюватимуть для підтримки людей, які через війну покинули рідні домівки та нині проживають в нашій громаді. Про можливості взаємодії та подальші кроки говорили під час зустрічі, участь у який взяли й представники  соціальної політики, департаменту економіки та розвитку, департаменту житлово-комунального комплексу. Крім того представники громадських організацій міста мали можливість поспілкуватися з гостями та надати всю інформацію стосовно їх допомоги для впо. 
Представники агентства ООН, наголосили, що наразі вони є посередником між всесвітніми організаціями та місцевою владою.
Посадовці розповіли, як живе наша громада в умовах воєнного стану і як відбулася трансформація роботи багатьох служб, аби прихистити, обігріти й нагодувати вже понад 6 тисяч переселенців. показали,  як реєструють та видають продуктові набори, як громада допомагає одягом та житлом людям, які втекли від війни. 
Крім того гості відвідали і недобудови нашого міста, аби визначити можливі приміщення, які можна відремонтувати та використати для місць проживання ВПО. 
Представники об’єднаної організації готові надавати нашим переселенцям гуманітарну допомогу, готові сприяти у створенні нового житла і залучати ресурси для модернізації наших закладів. Сподіваємось, що така співпраця вже в найближчий час допоможе місту задля покращення ситуації людей, що постраждали внаслідок війни.