УТОЧНЕНИЙ ПЕРЕЛІК ОБ'ЄКТІВ ФОНДУ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ (НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ) У ЯКИХ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ (ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ) УКРИТТЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ

  • 7391

 

Адреса  Відповідальні установи, організації Відповідальні особи Примітки
Приморська 46  ОСББ "Приморська 46" Даровських Тетяна Юріївна   
Чорноморівська 16  ОСББ  "Затишне 4416"        Таржуманов Олександр Олександрович  
Приморська 6   ОСББ "Приморська 6 і 8" Цибанова Світлана Іванівна  
Приморська 8    
Героїв України 11  ОСББ "Успішний 2019" Гаврилюк Володимир Петрович  
Героїв України 5  ОСББ "Любий дім" Авдеєва Валентина Іванівна  
Шевченка  7  ОСББ "Затишна оселя 7/11" Гульбіані Наталія Геннадіївна              Лєна  
Героїв України  8 /              Гагаріна 7  КП "Житлосервіс  2012" Бакал Наталія Павлівна  
Незалежності 189  ТОВ "УК"Господарник"  Гончаренко Сергій Васильович                         Громова Тетяна Михайлівна  
Гагаріна 9  ПП "УК"Борисфен" Мельніченко Жанна Анатоліївна  
Приморська 2 /          Городоцька 1 
Шевченка 11 Чорноморівська 10 
М.Лисенка  2/ Гагаріна 17 
Чорноморівська 4 
Чорноморівська 12  
Шевченка 10 Чорноморівська 14 
Шевченка 6 /Гагаріна 14 
Героїв України 12 
Шевченка 8/ Гагаріна 13 
Власівка, вул.Молодіжна 2А УК «ІНДОМ» Глінченко Олександр Миколайович   
Героїв Чорнобиля 5 Колишній магазин "Апельсин" Супрун Ю.В.  
Герої України 43 М-н "Конфіскат" в приміщені "Маркетопта" Ігнатова Г.  
Робітнича 2 М-н "Олімп" Хвостова Л.П.  
Власівка, Площа перемоги 1 церква Бойко В.З.  
Героїв України  45 ОСББ "Дніпро" 45 Шевель Антон Анатолійович  
Героїв України 70 ОСББ "Оберіг 19" Рябенко Інна Василівна  
 Богуна 15  
Приморська 42 ОСББ "Приморський 42"
Приморська 44 ОСББ "Приморський" 44
Героїв України 49 ОСББ "Каштан 49"
Богуна 9 ОСББ "Богуна" 9 Сулацька Ірина Юріївна
Героїв України 60 ОСББ "Світанок" 60 Каравайченко Олександр Іванович  
Павлова 6 ОСББ "Павлова 6" Чічкаленко Ганна Олександрівна  
Героїв України 29 ОСББ "Героїв України 29" Даровських Тетяна Юріївна  додатково Павлова 10,               Г.України 14
Приморська 28 ОСББ "Приморська 28"  
Б.Дніпровський  3 ОСББ"Приморський фонтан"
Приморська 52
Героїв України 71 ОСББ "Дніпрові хвилі 71" Корнієнко Валентина Володимирівна
 В.Бойка 3 ОСББ " Дружня оселя" Ємченко Олександр Олександрович;                  Ковальчук-Москаленко                         Тетяна Миколаївна  
 В.Бойка 5  
Героїв України 15
Приморська 18
Конько 20 ОСББ "Конько 20"
Гетьмана Марка Жмайла 5 ОСББ Фортеця 2019"
Гетьмана Марка Жмайла 7 ОСББ "Джелеро 2019"
Героїв України 22 ОСББ "Барвінок 2019"
В.Бойка 13 ОСББ "Успішний господар" Ковальчук-Москаленко                              Тетяна Миколаївна
В.Бойка 25 ОСББ "Джерело досконалості"  
Грушевського 6  ОСББ"Дніпрові хвилі" Ангурець Василь Іванович
Будівельників 8 ОСББ "Вись-8" Андрієнко Вячеслав Олександрович  
Грушевського 33 ЖБК №11 Кучіра Віктор Степанович  
Приморська 62 ОСББ "Промінь-62" Герасименко Леонід Миколайович                   
Вільна 13а ОСББ"Новий дім-13а" Муліка Наталія Миколаївна  
Героїв України 104 ОСББ "Едельвейс-104" Юшко Віталій Іванович  
В.Бойка 4 ОСББ "Фортуна-4"  
Коцюбинського 32 ОСББ "Лісова пісня -32"
Богуна 7 ОСББ "Зоряне-7"
Богуна  5 ОСББ "Радужне-23" 
Героїв України 77 ОСББ "Злагода-77"
Б.Дніпровський  8 ОСББ "Дніпровський дім-8"
Б.Дніпровський 10 ОСББ "Зорецвіт-10"
Б.Дніпровський 18 ОСББ "Сонячна брама-18"
М. Грушевського 3 ОСББ "Флагман-3"
М. Грушевського 5 ОСББ "Різдвяне-5"
М. Грушевського 16 ОСББ "Елітфорт 16"
М. Грушевського 18 ОСББ "Престиж 18"
М. Грушевського 20 ОСББ " Гармонія-20"
М. Грушевського 31а ОСББ "Добродій 31а"
Героїв України 75 ОСББ "Естет-75"
Будівельників 18 ОСББ "Березове-18"
Будівельників 20 ОСББ "Дніпровська рівєра-20"
Будівельників 6 ОСББ "Обрій-6"
Будівельників 14 ОСББ "Оксамитове-14"
Будівельників 16 ОСББ "Грудневе-16"
Б.Дніпровський 7 ЖБК №2 Вакуленко Оксана Володимирівна
Героїв України 57 ОСББ "Схили Дніпра" Іващенко Інна Борисівна  
Героїв України 59  
Б.Дніпровський 12 ОСББ "Успішне 2019" додатково Героїв України 57                           
Б.Дніпровський 14  
М.Грушевського 22 ОСББ "Світанок 2019"  
Приморська 50 ЖБК №5  
Героїв України 53 ОСББ "Щасливе 2019"  
Магдебурського права 2а ОСББ "Мирне 2019"  
Героїв України 106 ОСББ "Злагода 106"  
Героїв України , 63 ЖБК №10 Гуршал Олександр Леонідович  
М.Грушевського 35 ЖБК №12 Войтенко В.В.  
Будівельників 4 ЖБК №14 Завялова Ольга Володимирівна  
пер.Індустріальний, 1 ОСББ "Індустріальний" Михайлюченко Володимир Валерійович  
Героїв України 41 ОСББ "Добруджа 41" додатково Богуна  17
Героїв України 69 ОСББ "Бульвар 69" (ОК 6)  
Богуна 17 ОСББ "Квартал 17"  
Героїв України 64а ОСББ "Вересень-2019"  
Б.Дніпровський 5 ОСББ "Бульвар-5" (ОК 8) Чуйко Ігор Валерійович  
Комарова 110 ЖБК "Cилікатчик" Іляшов Андрій Миколайович  
М.Грушевського 37  ОСББ  "М.Гушевського 37" Білик Ольга Анатоліївна   
Павлова 8 ОСББ "Маяк-2016" Мельниченко Віктор Іванович  
М. Лисенка 4а ОСББ  "Затишне 4416"                  Таржуманов Олександр Олександрович  
М. Лисенка 4б  
Конька,27 ОСББ "Конька 27"
Вітрівський 2 ОСББ "Вітрівка" Хвостова Любов Петрівна
Скубіївська  1 ОСББ "Скубіївка"  
Захисників України 85 ОСББ "Метал" Гуртовий Іван Петрович
Закамінська 7 ОСББ "Тузовка" Забродько Наталія Іванівна  
пров. Нагірний  3 ОСББ "Нагірний-3" Лупалова Світлана Миколаївна  
Героїв України 39 ОСББ "Каштан 39" Качан Костянтин Анатолійович  
Ювілейна 2 ОСББ "Наш дім 2019"  
Ювілейна 4  
Ювілейна 6 ОСББ "Соняшне 2019"  
Ювілейна 8 ОСББ "Славутич" 8  
Героїв України 37 ОСББ "Паркова 37"  
Холодноярська 9 ОСББ "Холодноярська 9" додатково  Г.України 39             Ювілейний 8
В. Бойка  2а ОСББ "Магнолія 2а" Русавський Олексій Михайлович  
Павлова 13  ОСББ "Тринадцять" Любарець Юрій Олександрович  
Богуна 1  ОСББ "І. БОГУНА 1" Сулацька Ірина Юріївна  
Вільна 7 ОСББ "Вільна 7"  
Богуна 3 ОСББ "Добромир 19"
Богуна 9 ОСББ "Богуна 9"
Приморська 10 ОСББ "Південний 2019" Гаврилюк Володимир Петрович
Гагаріна 3 ОСББ "Восток-2019"  
Приморська 14 ОСББ "Смарагдовий 2019"
Героїв України 9 ОСББ "Затишний 2019"
Приморська 38а ОСББ "Любисток СЛ" Воробйова Ольга Олександрівна
Героїв України 47 ОСББ "Чорнобривці 47"  
Героїв України 68 ОСББ "Тріо-Лад"
Героїв України 1 ОСББ "Добре 2019" Баглай Валерій Петрович
Героїв України, 3 ОСББ "Любий дім" Авдеєва Валентина Іванівна  
Конько 18 ОСББ "Молодь 2019" Шевченко Ірина Сергіївна  
Павлова 10 ОСББ "Павлова"   
В. Бойка  27 ОСББ "Орхідея 27" Дідух Ірина Борисівна
Приморська 32 ОСББ "Єдність 2019-6" Павлов Володимир Сергійович                  Павлова Олена Юрївна  
Героїв України 31 ОСББ "Єдність 2019-5"  
Героїв України 16 ОСББ "Єдність 2019-1"
Героїв України 18 ОСББ "Єдність 2019-2"
В.Бойко, 2В ОСББ "Бойко 2В" Константинова В.П.
Богуна 13 ОСББ  
Героїв України 19 ОСББ "Квітневе-19"
Захисників України 83 ОСББ"Орбіта-Ревівка" Канупер Микола Іванович
Закамінська 3 ОСББ"Дружба-Ревівка"  
Приморська 66 ОСББ "Укрдім" Гапеев Олександр В.
Приморська, 68 ОСББ "Фенікс 68"  
Приморська 64 ОСББ "Надія 64"
Приморська 30 ОСББ "Приморський Дворик" Копелець Юрій Олексійович
Приморська 70 ОСББ "Семедесяточка" Звонко Михайло Юрійович додатково Приморська 32
Героїв України 13 ПП "Андвікс" Кукса Андрій Вікторович  
Б.Дніпровський 2 ОСББ "Дніпровський бульвар 2" Мазорук Олександр Васильович  
Героїв України 40 ОСББ "Щастя 2021"  
Героїв України 44 ОСББ "Паркова 44"  
Героїв України 46 ОСББ додатково Г.України 40
Січових Стрільців 100а ОСББ "Комфорт 2020" Сімонова Наталія Володимирівна  
Героїв України 80 ОСББ "Центральний 80" Ільченко Марина Вікторівна додатково М-н Рижик
Героїв України 82 ОСББ "Центральний будинок 82"  
Богуна, 10 ОСББ "Котедж 10"
Богуна, 12 ОСББ "Котедж 12"
Шевченка  4 ОСББ "Шевченка - 4" Велькановська Майя Миколаївна
Героїв України 102 ОСББ "Наш дім 102" Когдась Олександр Вікторович  
Приморська 38б ОСББ "Соняшник СЛ" Кривобок Артем Юрійович  
Козацька 4 КК "Юрдім сервіс" Новак Юрій Петрович  
Червона 16  
Героїв України 61 ОСББ "Ельбрус-61" Курченко Олег Валерійович
Приморська 24 КП "Житлосервіс  2012" Бакал Наталія Павлівна  
Приморська 26  
Приморська 30  
Героїв України 38 додатково Приморська 32
Героїв України 23  
Героїв України 24  
Героїв України 21  
Героїв України 17  
ГероївУкраїни 25  
Героїв України 28  
Героїв України 30  
Героїв України 32  
Козацька 6  
Козацька 10  
Героїв України 74  
Павлова 18  
Героїв України 42  
Героїв України 48 додатково Г.України 40
Героїв України 52 додатково Г.України 46
І.Мазепи 54  
Героїв України 58  
Героїв України 86  
Приморська 20  
Приморська 22  
8-го Березня 22 ТОВ "УК"Господарник"  Гончаренко Сергій Васильович                         Громова Тетяна Михайлівна  
Чайковського 19  
Чайковського 17  
Павлівська 6  
Павлівська 38  
М.Грушевського 12  
Героїв України 65  додатково М.Грушевського 18
Б.Дніпровський 16 додатково Дніпровський 16
Б.Дніпровський 20  
Приморська 54  
Приморська 56  
Приморська 40  
Будівельників 2  
Будівельників 12  
Січових Стрільців 100  
Січових Стрільців 102 додатково Магазин Рижик
Героїв України 2 ПП "УК"Борисфен" Мельниченко Жанна Анатоліївна
Шевченка 1/ Городоцька 11  
Шевченка 2  
Шевченка 11 / Чорноморівська 10  
Мистецька 3  
Чорноморівська 3 додатково М.Лисенко2/Гагаріна 17, Шевченко 6/ Гагаріна 14
Чорноморівська 5  
Чорноморівська 5а   
Чорноморівська 7  
Героїв України 7  
Лісозавоська 4   
Лісозавоська 3  
Шевченка 10/ Чорноморівська 14   
Шевченка 5 /Гагаріна 12  
Городоцька 3  
Героїв України 6 / Гагаріна 8  
Городецька 17  
Мистецька 1  
Чорноморівська 13 додатково М.Лисенко2/Гагаріна 17, Шевченко 6/ Гагаріна 14
Приморська 74 КП "Добробут" Оскер Наталія Данилівна  
Героїв України 67 додатково ЗОШ №7, Будівельників 20
Приморська 38  
Власівка, вул.Висоцького 3 УК «ІНДОМ» Глінченко Олександр Миколайович   
Власівка, вул.Висоцького 4  
Власівка, вул.Висоцького 5  
Власівка, вул.Висоцького 7  
Власівка, вул.Молодіжна 1А  
Власівка, вул.Молодіжна 1 Б  
Власівка, вул.Молодіжна 1 В  
Власівка, вул.Молодіжна 16  
Власівка, вул.Молодіжна 17  
Власівка, вул.Молодіжна 19  
Власівка, вул.Молодіжна 22  
Власівка, вул.Молодіжна 23  
Власівка, вул.Молодіжна 25  
Власівка, вул.Молодіжна 26  
Власівка, вул.Молодіжна 30  
Власівка, вул.Молодіжна 35  
Власівка, вул.Молодіжна 37  
Власівка, вул.Молодіжна 45  
Власівка, вул.Східна 6   
Власівка, вул.Східна  12