Світловодська громада сьогодні прощається з українським захисником, сержантом ЗСУ, командиром противотанкового взводу Сергієм Маліновським,

  • 300

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність.

Понад чотирьох місяців мужні українські військовослужбовці захищають свою країну та ведуть запеклі бої проти російських загарбників, які принесли сюди лише біль і розруху.

І щоразу важче і важче отримувати звістки про втрати наших найкращих українців.

З глибоким сумом та скорботою в серці Світловодська громада сьогодні прощається з українським захисником, сержантом ЗСУ, командиром противотанкового взводу Сергієм Маліновським, який одним з перших встав на захист батьківщини ще у  2014 році і залишився вірним своїй країні до кінця.

Мужній воїн, справжній чоловік, який пишався тим, що, «в цей історичний момент» героїчно захищає рідну Україну і кожного з нас. Він казав що ні хвилини не шкодує про те, що опинився там. Сергій Маліновський був патріотом і захисником свого народу,  мужнім та чесним воїном, добрим сином, люблячим чоловіком та батьком.

Приносимо щирі співчуття матері, дружині, донці та сестрам і брату Сергія. Розділяємо ваш біль втрати. Сумуємо разом із вами.

У ці гіркі хвилини вся Світловодська громада схиляє голови у глибокій скорботі. Низький уклін нашему воїну- захиснику!

 

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної,
не чесної війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають
рідну Україну,
Як зіницю ока, берегти
.

 

Сергій розумів, що бути захисником це значить не відокремлювати свою особисту гідність від гідності за свою державу. Це значить поважати і любити все те, що навколо тебе - твою країну - твою колиску.

Герої не вмирають! Ми будемо пам’ятати їх вічно за мужність та подвиг, проявлені в боротьбі за вільну батьківщину.

Вічна пам’ять Герою України! Прошу провести в останній путь нашого захисника Сергія Маліновського!