Хто дискредитує місцеву владу та чому на сесії не прийняті важливі для громади питання

  • 236

19 серпня відбулася сесія Світловодської міської ради. Але більшість питань, які були підготовлені виконавчим комітетом та структурними підрозділами так і не набрали достатньої кількості голосів депутатського корпусу. 
Вже після проведення сесії,  деякими ЗМІ нашого міста досить жваво обговорювалися публікації офіційного сайту Світловодської МТГ, начебто недостовірно викладена інформація.
 Але дана сесія досить добре продемонструвала позицію місцевих політиків та журналістів до влади та громади.
По-перше, всі представники громада та ЗМІ мали можливість бути присутніми на засіданні. Ніяких заборон щодо прийняття участі у сесії не має, та і не може бути, зокрема зі сторони виконавчого комітету та його працівників.
По-друге навіть під час обговорення та голосування питань, саме представники громади приймали участь та надавали свої коментарі (дивіться у відео)
Але, не зважаючи на те, що виконавчим комітетом підготовані та винесені проекти рішень, які стосуються мешканців, які саме того ж дня і були присутні в залі - деякі депутати просто маніпулювати громадою і не голосували за їх прийняття. 
Хочемо наголосити на  тому, що проекти рішень депутати отримали завчасно  та мали змогу їх опрацювати і вивчити, але  вони обрали шлях дорікати на те, що хтось щось не розтлумачив на комісіях, замість того щоб займатись своєю роботою та опрацьовувати документи!
Чому? Можливо для того, аби збурювати громаду і дискредитувати місцеву владу. 
Тим паче під час військового часу в нашій країні, коли наші захисники боронять нашу державу, захищаючи її цілісність і намагаючись здобути спокій і життя для кожного з нас.
Наголошуємо ще раз на тому, що виконавчий комітет та його структурні підрозділи працюють в штатному режимі та в повному обсязі виконують поставлені завдання!
 Слава Україні!!!