В Україні запрацював Державний аграрний реєстр - онлайн платформа для підтримки сільгоспвиробників.

  • 395

 

12 серпня 2022 року, Мінагрополітика запустило Державний аграрний реєстр - онлайн платформу для підтримки фермерів. 
З метою прямої та єдиної взаємодії держави та агровиробників, Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу «Державний аграрний реєстр». Вона тепер відкрита для реєстрації для усіх українських аграріїв.
Агровиробники, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.
Повідомляється що процедура реєстрації в ДАР є дуже простою і потребує кілька хвилин часу, електронного підпису та електронної пошти. І найголовніше, що зареєструватися в систему може будь-який аграрій, навіть той, у господарстві якого лише кілька тварин.
Запуск Державного аграрного реєстру є важливим кроком на шляху підготовки України до членства в Європейському Союзі. ДАР відповідає директивам ЄС щодо програм державної підтримки сільського господарства. Окрім таких очевидних переваг, як зручність, прозорість, швидкість та підзвітність у сфері адміністрування підтримки для сільгоспвиробників.
Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник, що відповідає вимогам програми, має заповнити онлайн-форму, за необхідності додати скан-копії документів, і підписати заявку своїм кваліфікованим електронним підписом. Процес обробки заявки можна відстежувати в персональному електронному кабінеті у ДАР в режимі реального часу.
Доступ до ДАР: www.dar.gov.ua