31-й День Незалежності і водночас відстоювання власної цілісності у війні проти рашистів.

  • 416

24 серпня 2022 року Україна відзначає 31-й День Незалежності і водночас відстоює власну незалежність у війні проти рашистів.
З нагоди відзначення Дня Незалежності України у Світловодській громаді біля пам’ятного знаку Борцям за незалежність України  пройшов мітинг-реквієм. До заходу долучились представники влади, громадських організацій, установ міста та родичи загиблих воїнів, які віддали своє життя за мир і спокій в нашій державі.
Наразі, 24 серпня, для нас є знаковим днем, адже саме зараз ми виборюємо свою свободу та незалежність
 Найбільше слів подяки прозвучало нашим воїнам-захисникам, завдяки яким кожен із нас має змогу працювати та жити на рідній землі. 
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих, які віддали шану всім захисникам України в усі часи, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я. А до підніжжя пам’ятного знаку поклали квіти.
Зараз наші мужні захисники, як і багато років назад їх діди та батьки, виборють свободу рідної землі. Тому наше основне завдання – зберегти мир в країні, здолати всі труднощі, об’єднати народ України задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь