Світловодська громада пишається своїми захисниками!

  • 550

Ольга Миколаївна та Вікторе Григорович, батьки одного з  воїнів Світловодської громади, який наразі боронить нашу країну від агресора.
Зокрема, їх сина, - ПЕТРОВА Миколу Вікторовича було відзначено, командуванням його військової частини, як дисциплінованого, працьовитого військовослужбовця. Командир батальйону, зазначає, що Микола свято і непорушно додержується Конституції України, віддано служить українському народові. Вимоги статуту Збройних Сил України знає та виконує на відмінно, користується ними в повсякденному житті. За час проходження служби в неодноразово був відмічений за самовіддану службу, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну

Тож, від імені Світловодської міської територіальної громади родичам Миколи було висловлено щиру подяку за виховання сина!
Міський голова зазначив:
 «Ваш син проходить військову службу за мобілізацією. Командування частини гідно оцінило солдата за самовіддану службу. За інформацією військовослужбовців, в колективі характеризується позитивно. Своєю нелегкою службою військовослужбовець гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет ЗСУ, служить прикладом для майбутніх поколінь. Він служить зразковим прикладом для всієї нашої громади! МИ щиро вдячні вам за виховання такого хлопця! Дякуємо».
Дякуємо нашим захисникам за їх відданість і нескореність, за їх наполегливість і щирість! 
Ви - наш захист, ви – наша опора і надія!
Віримо, - разом переможемо!
Слава Україні!