Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо професійне свято людей, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, які щодня захищають живий скарб нашої землі, - день працівника лісу.

  • 411

Ліс є один з найбільших скарбів нашого степового краю. Щодня сумлінно і невтомно працюючи, працівники лісового господарства створюють нові насадження, забезпечують надійний захист земельних угідь та покращують екологічний стан довкілля. 
Така робота зі збереження і примноження лісу потребує відповідальності, працелюбства, а часом навіть певної самопожертви.
Зазначимо, що день працівників лісу, це свято не тільки фахівців лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних, але і тих, хто з любов'ю і повагою ставиться до лісу.
Шановні працівники лісового господарства, щиро вітаю Вас із професійним святом, висловлюю глибоку подяку за наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають неоціненне значення для розвитку та зміцнення нашої держави. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, подальших трудових звершень та професійних успіхів у розвитку лісової галузі нашого краю!