Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу

  • 245

Фінансове управління Світловодської міської ради Кіровоградської області

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста бюджетного відділу

 

     Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта економічного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

     До заяви про участь у конкурсі додаються документи:

- заповнена особова картка (форма П-2ДС зразку 1995року) з відповідними додатками;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту, за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови, як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою);

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції»;

- копію паспорта (військового квитка за наявності);

- копія довідки про реєстраційний номер картки платника податків;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

     Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

     Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду.

     Документи на участь у конкурсі приймаються до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: Фінансове управління, вул. Героїв України, буд.4, 2 поверх, м.Світловодськ.

     Про дату, час та місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

     При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень управління.