В місцевій ЦРЛ було проведено круглий стіл

  • 267

За ініціативи громадськості міста у приміщенні місцевої лікарні було проведено круглий стіл. Темою заходу стала кластерна реформа охорони здоров’я та наслідки для нашої громади. 
У роботі круглого столу взяли участь представники лікарні, влади, представники громадської ради, ГО «Ветерани внутрішніх справ», громадськість та засоби масової інформації.
Головний лікар зазначив, що наразі іде формування нашого госпітального округу і зараз Світловодська ЦРЛ визначається як загальний кластер. Але це поки що проект і затверджуватиметься він на початку листопада. Статус кластеру дасть можливість додаткового розвитку нашій лікарні і новий більш високий рівень медицини в місті.
У своїх виступах учасники  круглого столу задавали питання які їх цікавили,  висловлювали свою думку та пропонували шляхи вирішення питання на благо громади. 
Звернення будуть доопрацьовані та винесенні на чергову сесію Світловодської міської ради. Представники влади вже підготували проект  рішень, тож сподіваємось на підтримку депутатів і на те що ця резолюція буде вчасно направлена до голови Кіровоградської  ОВА Андрія Райковича та до народного депутата України Олеся Довгого.