Світловодськ став частиною великого проекту ЮНІСЕФ «ПОРУЧ»

  • 143

Світловодськ став частиною великого проекту ЮНІСЕФ «ПОРУЧ», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. 
Проект передбачає роботу груп психологічної підтримки, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.
Спортивну складову проекту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду УЄФА.
Днями у КЗ ліцей №3 «Лінгвіст» пройшов захід завдяки підтримки ЮНІСЕФ. Фахівці організували для дітей 3 локації - психологічну, здорового способу життя та спортивну. В заході прийняли участь майже 30 дітлахів. Всі залишились усміхненими і задоволеними, адже постійна зміна завдань, цікаві ігри та різноманітні конкурси надали можливість дітям проявити себе і отримати купу позитивних емоцій.
На цьому фахівці не зупиняються. Наразі вже проведено зайнять більше ніж із 200 дітьми Світловодської громади. Представники проекту ЮНІСЕФ «ПОРУЧ» наголошують, що готові і надалі спілкуватися з дітьми нашої громади та таким чином, - допомагати їм.
Все буде Україна!