14 листопада до міського голови Світловодської МТГ, завітала активна молодь нашого міста
Дата: 15.11.2022 13:10
Кількість переглядів: 185
14 листопада до міського голови Світловодської МТГ, завітала активна молодь нашого міста, стосовно питань молодіжного центру. Такі центри – це унікальні установи, що сприяють розвитку молодих людей, громадянській освіті, волонтерства та підвищенню рівня мобільності молоді. Молодь ― це джерело сили для нашої країни, важливо підтримати її у складний час, щоб вона мала наснагу розвиватися. Кожна організація і кожна людина може зайняти своє місце у цій війні, і молодіжні центри не виключення. Долучайтесь до молодіжного напрямку! Саме так ми зможемо прискорити нашу спільну перемогу.