9 грудня в приміщенні Світловодського відділу Національної поліції відбулася зустріч працівників поліції з практичним психологом МЦСС – Кіндратко Вікторією.

  • 116

Темою для обговорення стала: «Війна та агресія – норма чи ні?», адже з початку війни кожен українець пережив почуття, про існування яких раніше міг навіть не підозрювати: це і страх за своє власне життя та за життя близьких людей і злість на окупантів, і розпач від усвідомлення власного безсилля, і туга за нереалізованими планами, і втома від постійного напруження.

На зустрічі психолог з працівниками поліції обговорили певні питання, які стосуються теми, а саме: види та форми агресивної поведінки, як реагують на війну чоловіки й жінки, та як боротися із гнівом та агресією.

Зокрема, психолог наголошує, щоб впоратися з будь-якими емоціями, потрібно їх назвати, висловити та поділитися. Завдяки цьому вони не будуть нагромаджуватися у вас, що дозволить краще функціонувати найближчими днями, а головне, їх нагромадження не ускладнить вам життя після війни.

Життя після війни й майбутнє щонайменше так само важливі, як нинішня боротьба і нинішні перемоги.