За ухил від призову, місцевих чоловіків було позбавлено волі строком на 3 роки

  • 132

Світловодським відділом Олександрійської окружної прокуратури  підтримано державне обвинувачення у двох кримінальних провадженнях, передбачених ст.336 (Ухилення від призову за мобілізацією) КК України щодо двох мешканців м. Світловодська.


Встановлено, що вказані чоловіки за результатами проходження військово-лікарської комісії були визнані придатними для проходження військової служби.
Так, не маючи права на відстрочку від призову на військову службу за мобілізацією, і будучи належним чином повідомленим у встановленому законом порядку про необхідність та наслідки невиконання зобов’язання щодо проходження служби, вони у визначений день до першого відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України не прибули, тобто умисно ухилилися від призову.


Вироками Світловодського міжрайонного суду правопорушників визнано винними у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки.