Останнім часом на адресу виконавчого комітету Світловодської міської ради почало надходити чимало скарг на перевізників, що працюють на маршрутах громадського транспорту.

  • 115

 

Останнім часом на адресу виконавчого комітету Світловодської міської ради почало надходити чимало скарг на перевізників, що працюють на маршрутах громадського транспорту. Оскільки такі випадки непоодинокі та набули системного характеру, за ініціативою міського голови Андрія Маліцького було проведено зустріч з перевізниками.  
Під час круглого столу кожна із сторін мала можливість висловити свої зауваження.  
 
Зокрема було обговорено пасажиропотік та дотримання графіка кожного з маршрутів. 
Перевізники запевнили, що реальні причину зриву рейсу,- це поломки маршрутних таксі під час виїзду за маршрутом, - саме тому дуже складно швидко зробити заміну. Крім того, було наголошено, що проводяться профілактичні бесіди з водіями стосовно дисципліни виходу на рейси.  
 
Ми в свою чергу наголошуємо! 
В разі виявлення будь-яких порушень щодо виходу громадського транспорту за графіком, звертайтесь зазначеними телефонами: 
ТОВ "Світ Автолегіон" 097-08-37-387; 
ПрАТ "Світловодське АТП-13507" 067-61-80-191; 
Світловодська міська рада 068-740-30-98. 
 
З графіком маршрутних таксі в місті Світловодськ ви можете ознайомитися за посиланням: https://svgr.gov.ua/rozklad-ruhu-avtobusiv-08-43-04-03-05-2022/