Світловодська громада підписала Меморандум про співпрацю з Всеукраїнською Лігою Українських жінок (ВЛУЖ).

  • 137


           Така співпраця дає можливість нашій громаді  забезпечити додаткові ресурси на національному та міжнародному рівні. Зокрема ВЛУЖ вже неодноразово надавала гуманітарну допомогу, яка була націлена здебільшого на забезпечення комфортного проживання ВПО в нашій громаді. 


           Крім того Марія Петрова розповіла про декілька проектів, які організація має на меті започаткувати і в Світловодській громаді.
Метою одного з проектів є допомога та реабілітація наших захисників, людей які постраждали від катівень та полону рашистів, допомога ВПО.        

Така реабілітація включатиме в себе, як фізичне, так і психологічне відновлення та конструктивне подолання стресу. Наразі, реалізація такого проекту буде вкрай важливим кроком не лише для нашої громади, а й для України вцілому.


           Варто зазначити, що реалії війни, з якими зіштовхнулось українське суспільство минулоріч, спонукали місцеву владу до  створення окремого Реабілітаційного центру, тож наразі ми сподіваємося на взаємопідтримку та допомогу від громадської організації.


            Дякуємо ГО  «Всеукраїнська Ліга Українських жінок» за підтримку та неоціненну допомогу, за віру в нашу спільну перемогу та в світле майбутнє нашої країни.