Відтепер Світловодська громада має місто-побратим у Німеччині

  • 136

27-28 лютого голови та представники 14 громад України та 17 муніципалітетів Німеччини зустрілися на форумі стратегічного муніципального партнерства у Бьоблінгені/Зіндельфінгені (Німеччина). Зустріч відбулася задля відбудови України та спільного розвитку. Секретар Світловодської міської ради Віталій Тетяниченко представив нашу громаду у Німеччині на форумі стратегічного муніципального партнерства. 

Саме завдяки цій поїздці було розпочати тісну співпрацю з містом-побратимом Шорндорф (Німеччина).
Наразі наша громада має на меті створити міцні стосунки з європейським містом, налагодити співпрацю та відновити наш рідний край.

Захід відбувся у рамках Cities 4 Cities | United 4 Ukraine – партнерських ініціатив, які об’єднали зусилля у вересні 2022. Cities 4 Cities було засновано містом Зіндельфінген (Німеччина) під патронатом Congress of Local and Regional Authorities of the Council of Europe. United 4 Ukraine започаткували  SALAR Internetional  City Institute/Інститут міста (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку(Sida).
Стратегічними партнерами ініціативи є асоціація міст України та Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад. Форму відбувся за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Російське вторгнення дало нам не аби який поштовх для співпраці з західними партнерами, змусило змінити акцент нашої роботи
Але не зважаючи ні на що, працюємо заради перемоги України та миру.