Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

З 2 по 9 квітня у місті Хмельницькому проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок.

Дата: 11.04.2023 11:02
Кількість переглядів: 222

В змаганнях взяли участь 322 боксери та 102 боксерки з усіх куточків України, які  змагалися у 13 вагових категоріях.

Право  виступати у складі збірної Кіровоградської області  від м.Світловодська  завоювали вихованці КДЮСШ1  відділення боксу; Михайловський  Джад  70 кг, Марк Медяник 60 кг, Дмитро Кочергін  50 кг - тренери  О.Дорошенко, В.Мороз.

Наполеглива праця вихованців та тренерів дала гарний  результат. Марк Медяник, та Дмитро Кочергін  провівши по два бої зайняли почесне 5- те місце.

Провівши три двобої :  бронзовим призером першості України став Джад Михайловський   увійшовши до складу збірної команди України, для підготовки до міжнародних змагань та першості Європи  яке пройде влітку у Румунії.

Керівництво спортивної школи дякує  партнерам за фінансову допомогу, розвиток та підтримку боксу у Світловодській громаді.

Щоразу дякуємо нашим захисникам за те, що завдяки їх зусиллям ми можемо розвивати спортивну діяльність нашої громади.