Пошук

Браво ветерани!

Дата: 27.07.2023 11:38
Кількість переглядів: 104

Великого успіху добилися наші команди ветеранів на фінальних змаганнях першості Кіровоградської області з футболу.

22 липня у м. Олександрія відбулись обласні змагання серед команд ветеранів 45+ з футболу.

Участь в Кубку взяли 4 команди: «Новоукраїнка», «Олександрія», «Долинська» та «Світловодськ»(тренер Лисицький С.).

Кожна гра проходила на високому рівні, адже в усіх командах грали колишні професійні гравці, кращих професіональних команд країни.

Команда ветеранів «Світловодськ» показала свою майстерність у грі, і в підсумку зайняла почесне 3 місце.

Всі учасники Кубка отримали нагороди відповідного ґатунку, мʼячі та індивідуальні нагороди.

Також,  23 липня, у с. Цибулеве відбулись змагання з футболу серед ветеранів 60+. Участь в Кубку взяли 3 колективи: «Знамʼянки», «Світловодська» та «Бобринця».

Команда «Світловодськ» показала свою професійну гру здобувши Кубок та золоті медалі за перше місце.

Дякуємо за підтримку управлінню освіти, молоді та спорту, а також Федерації футболу м. Світловодська.

Щира подяка ЗСУ, які захищають нашу Батьківщину, і дають можливість брати участь у спортивних іграх.