З нагоди Дня української державності відбулось покладання квітів у м. Світловодськ.
Сьогодні, 28 липня, українці вдруге відзначають День Української Державності. Тож, з нагоди цього, біля пам'ятного знаку "Борцям за волю і незалежність України" відбулось покладання квітів.
Відкрили урочистий захід під звучання Державного Гімну України, а також згадали поіменно кожного Героя, який віддав своє життя за нашу свободу.
Аби вшанувати пам’ять борців за незалежність, представники виконавчого комітету на чолі з міським головою Андрієм Маліцьким, представники управлінь, ветеранів та громадськості вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.
Пишаймося, що ми є громадянами великої європейської держави України, яка засвідчила всьому світу готовність найвищою ціною боронити свободу, незалежність та демократію!
Пам’ятаймо кожного, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави!
Слава всім нашим захисникам!
Слава Україні!