В рамках програми «Від травми до зцілення» в приміщенні виконавчого комітету Світловодської міської ради було проведено соціально-психологічний тренінг.
Завдяки тренінгу учасники мали можливість краще пізнати себе, навчитися слухати себе та інших, ефективно та толерантно спілкуватися і співпрацювати в команді.
Зокрема, на заході було проведено короткий огляд медицини психіки та тіла, медитацію з використанням техніки діафрагмального дихання, кожен мав змогу спробувати себе у зображувальній діяльності, після чого додатково зробити аналіз своїх малюнків та розібрати свій внутрішній стан.
Крім того на тренінгу фахівці провели зайняття з техніки «Керовані образи», виявили вираження і трансформація емоцій, їх вплив та самопочуття.
Захід підготовлено в межах співпраці ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» - грантером Українського Жіночого Фонду УЖФ в рамках проекту «Вистоїмо разом.
Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/СНПК», який УЖФ виконує в партнерстві з громадською організацією «Ла Страда - Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової повноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.