Підтримка ветеранів у пріоритеті: у Світловодську відбулася конструктивна робоча зустріч
21 квітня 2026 року на базі Центру турботи «Я ВЕТЕРАН», що функціонує при управлінні соціальної та ветеранської політики Світловодської міської ради, відбулася робоча зустріч ветеранів війни з представниками місцевої влади.
У заході взяли участь ветерани війни, секретар Світловодської міської ради Максим Бакуменко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Шверненко, радник міського голови з питань ветеранської політики та військово-патріотичного виховання Руслан Степура, начальник управління соціальної та ветеранської політики Світловодської міської ради Ірина Котенко.
Під час зустрічі обговорено низку актуальних питань, що турбують ветеранів війни, зокрема: забезпечення доступу до послуги «соціальне таксі», розширення реабілітаційного відділення КНП «Світловодська ЦРЛ» Світловодської міської ради та збільшення кількості палат для ветеранів, можливості проходження безкоштовних профілактичних медичних оглядів, організацію реабілітаційних заходів, удосконалення надання медичних послуг у сфері стоматологічного лікування та зубного протезування, а також питання резервування земельних ділянок для ветеранів війни.
Окрему увагу було приділено впровадженню сучасних підходів до підтримки ментального здоров’я. Представниками управління соціальної та ветеранської політики презентовано шоломи віртуальної реальності Meta Quest Pro, надані у безоплатне користування благодійною організацією «Майнд Черіті». Використання даного обладнання сприятиме розвитку ефективної системи відновлення та збереження психічного здоров’я ветеранів війни.
Зустріч пройшла у конструктивному та діловому форматі. Учасники мали можливість обмінятися необхідною інформацією, отримати відповіді на актуальні питання та окреслити подальші кроки щодо їх вирішення. Проведення подібних заходів сприяє налагодженню ефективної взаємодії між владою та ветеранською спільнотою і забезпечує оперативне реагування на нагальні потреби ветеранів.








