Якщо ви знаходитесь на території Кіровоградської області

Якщо ви знаходитесь на території Кіровоградської області

  • Переглядів: 34

Якщо ви знаходитесь на території Кіровоградської області і у вас виникла потреба тимчасово зупинитися, ви можете звернутися до гуманітарних штабів. Вам допоможуть із розселенням та скоординують щодо надання іншої гуманітарної допомоги. 

Видача гуманітарної допомоги

Видача гуманітарної допомоги

  • Переглядів: 20

Продуктові набори, засоби гігієни, дитячі та дорослі підгузки, дитяче харчування у міськвиконкомі Героїв України, 14 з 13:00 до 17:00. Одяг, взуття, дитячі підгузки у Палаці культури з 9:00 до 17:00

Допомога внутрішньо переміщеним особам від ООН

Допомога внутрішньо переміщеним особам від ООН

  • Переглядів: 21

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня  2022 року   № 445 «Про реалізацію спільного з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб» виплата допомоги в рамках реалізації проекту здійснюється додатково без подання окремого звернення внутрішньо переміщеною особою на підставі відомостей, що містяться в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, незалежно від отримання особою інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.