Проекти рішень Виконавчого комітету №БН «Про прийняття рішення про оголошення аукціону на передачу в погодинну оренду підвального приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул.Героїв України,14»

  • 15
Тип документу: Проекти рішень Виконавчого комітету
Дата: 12.11.2021
Автор: А.МАЛІЦЬКИЙ
Номер документу: БН
Назва документу: Про прийняття рішення про оголошення аукціону на передачу в погодинну оренду підвального приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул.Героїв України,14
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.03 МБ)

Керуючись  Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157- IX, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, підпунктом 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи заяву від 09.11.2021 фізичної особи – підприємця  Медяник І.С.,

 

виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

           1. Оголосити аукціон, за результатами якого договір погодинної оренди підвального приміщення загальною площею 98,4 кв.м., розташованого за адресою: м.Світловодськ, вул. Героїв України,14  (далі – об’єкт оренди), може бути укладений з переможцем аукціону терміном на 4 роки 11 місяців, цільове призначення об’єкта  оренди  здійснення господарської діяльності.

           2. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради стосовно об’єкта оренди, визначеного у пункті 1 цього рішення:

            2.1. Повідомити заявника фізичну особу підприємця  Інну МЕДЯНИК, про обставини, визначені у пункті 1 цього рішення.

           2.2. Оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про проведення аукціону. 

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Василя КОРЕНЯКА.

 

Міський голова                                                              Андрій МАЛІЦЬКИЙ