Проекти рішень Виконавчого комітету №БН «Про прийняття рішення про оголошення аукціону на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: м.Світловодськ, вул. В.Бойка,2»

  • 9
Тип документу: Проекти рішень Виконавчого комітету
Дата: 12.11.2021
Автор: А. МАЛІЦЬКИЙ
Номер документу: БН
Назва документу: Про прийняття рішення про оголошення аукціону на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: м.Світловодськ, вул. В.Бойка,2
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.03 МБ)

Керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157- IX, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи заяву від 09.11.2021 фізичної особи - підприємця  Корогід Б.А.,

 

виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

           1. Оголосити аукціон, за результатами якого може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем договір оренди нерухомого майна від 15.04.2020 № 30 розташованого в будівлі в МСК ім. А.Тузовського за адресою: м.Світловодськ, вул. В.Бойка,2, площею  14,8 кв.м. (далі – об’єкт оренди), укладений з фізичною особою – підприємцем Богданою КОРОГІД, цільове призначення об’єкта  оренди –  надання естетичних послуг, може бути продовжений терміном на 4 роки 11 місяців.

           2. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради стосовно об’єкта оренди, визначеного у пункті1 цього рішення:

          2.1.Повідомити заявника фізичну особу-підприємця Богдану КОРОГІД про обставини, визначені у пункті 1 цього рішення.

          2.2. Оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про проведення аукціону. 

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Василя КОРЕНЯКА.

 

Міський голова                                                           А. МАЛІЦЬКИЙ