Проекти рішень та порядок денний Виконавчого комітету №БН «Про розгляд проекту рішення Світловодської міської ради «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Світловодської міської територіальної громади»»

  • 14
Тип документу: Проекти рішень та порядок денний Виконавчого комітету
Дата: 01.08.2022
Автор: Управління Економіки
Номер документу: БН
Назва документу: Про розгляд проекту рішення Світловодської міської ради «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Світловодської міської територіальної громади»
Прикріплені файли:
  1. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Світловодської міської територіальної громади (0.03 МБ)

Розглянувши проект рішення  Світловодської міської ради "Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Світловодської міської територіальної громади", керуючись п.1 ч.2 ст. 52, ч.6 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

 

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

 

1. Схвалити проект рішення Світловодської міської ради "Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Світловодської міської територіальної громади"  та внести його на розгляд чергової сесії Світловодської міської ради (проект рішення додається).

 

           2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

 

Міський голова                                                                                    Андрій МАЛІЦЬКИЙ