Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень та порядок денний міської ради №БН «Порядок денний та проекти рішень на 39 сесію 8 скликання»

Кількість переглядів: 117
Скликання: 8 скликання
Сесія: Cкликання 39 сесії
Тип документу: Проекти рішень та порядок денний міської ради
Дата: 13.06.2023
Автор: Апарат ради
Номер документу: БН
Назва документу: Порядок денний та проекти рішень на 39 сесію 8 скликання
Прикріплені файли:
 1. Файл 1 (5.93 МБ)

ПРОЕКТ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Тридцять дев’ятої сесії Світловодської міської ради

восьмого скликання

 

     27 червня  2023 року                                              сесійна зала

     10:00                                                                          адмінбудинку

 

 1. Депутатські запити.
 2. Організаційні питання

Доповідає:   Віталій ТЕТЯНИЧЕНКО– секретар міської ради.

  1. Про дострокове припинення повноважень депутата

Світловодської міської ради Чугуєва Д.С.

  1. Про  затвердження перспективного плану роботи Світловодської міської ради на 2023 рік.

 

 1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, культури.

Доповідає:  Юлія ОРЛОВА – заступник міського голови з гуманітарних питань

  1. Про затвердження Положення про Управління охорони здоров’я Світловодської міської ради.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 травня 2023 року №1806 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб Світловодської міської територіальної громади на 2023-2027 роки».
  3. Про внесення змін до комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення «Турбота» на 2021-2025 роки, що фінансується з бюджету Світловодської міської територіальної громади.
  4. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки КНП «ЦПМД СМР» на 2022-2024 роки.
  5. Про надання фінансової автономії закладам освіти підпорядкованим Управлінню освіти, молоді та спорту ТГ СМР.
  6. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 03.05.2023 р. № 1802 «Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності закладів освіти Світловодської міської ради на 2023 рік»

 

Доповідає:  Максим ІЛЬЧЕНКО – заступник міського голови

  1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 06 квітня 2023 року №1694 «Про затвердження Програми благоустрою Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік»
  2. Про затвердження Програми благоустрою світловодської міської територіальної громади на 2024 р.
  3. Про внесення змін до Програми  покращення діяльності

водолазно-рятувального відділення м. Світловодськ ВРГ  АРЗ СП ГУ ДСНС України у Кіровоградській області на 2023  рік

  1. Про прийняття майна у комунальну власність Світловодської міської територіальної громади.

 

 

     Доповідає: Ольга КВІТКА – в.о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення Світловодської міської ради від 06.04.2023 року №1408 Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про встановлення ставок єдиного податку на території Світловодської міської територіальної громади на 2024 рік
  3. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Світловодської міської територіальної громади на 2024 рік 
  4. Про встановлення транспортного податку на території Світловодської міської територіальної громади на 2024 рік
  5. Про встановлення ставок туристичного збору на території

   Світловодської міської територіальної громади на 2024 рік 

  1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Світловодської міської

територіальної громади на 2024 рік

 

 

 1. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –начальник фінансового управління.

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 06 квітня 2023 року №1714 «Про бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік».

 

 

 1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

      Доповідає: Ольга КВІТКА – в.о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

  1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки громадянину України Джизі В.І. для ведення городництва.
  2. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: с. Павлівка, Олександрійський район, Кіровоградська область за межами населених пунктів.
  3. Про передачу в оренду земельної ділянки, площею 7,8753га, для обслуговування цілого комплексу будівель за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська міська територіальна громада, м. Світловодськ, смт. Власівка, вул. Молодіжна, 57, ПП «БМЗ Бетон»
  4. Про укладання договору оренди земельної ділянки за адресою: Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Михайла Грушевського, 18-А з Литвиненком П.М.
  5. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 94, ТОВ «Світловодськпобут»
  6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки за адресою : Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Григорія Сковороди, 1-б, ПрАТ «Кіровоградобленерго»
  7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки, за адресою: вул. Городоцька, 8, м. Світловодськ,  громадянину України Самофалу В.В.
  8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки, за адресою: вул.Героїв України, 8, прим. №12 м.Світловодськ, ФОП Маркусь В.В. для будівництва прибудови до магазину продовольчих товарів.
  9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянці України Булаєнко В.В. для городництва.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Булаєнку Ю.М. для городництва.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Адамову О.В. для будівництва індивідуального гаражу
  12. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянці України         Кушці О.С. для будівництва індивідуального гаражу
  13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України     Новаку Ю.П. для будівництва індивідуального гаражу.
  14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,1125 га, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, ТОВ «ЮТК"
  15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення громадянці України Слободяник Л.І.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Басанському В.Ф для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Баранець С.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Барко С.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної

ділянки громадянці України Білко Т.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України  Борщу О.М. для будівництва індивідуального гаражу
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Зерніченко Р.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Іоновій Т.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність земельної ділянки громадянам України  Литвину В.В. та Литвин Л.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Марус І.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Ніколюку В.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину України      Роженку А.В. для будівництва індивідуального гаражу
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Оксенюк О.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Осиченку В.М. для будівництва

індивідуальних гаражів.

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Фадюхіній Е.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Чорномор Л.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Управлінню житлово-комунального господарства Світловодської міської ради  для будівництва та обслуговування гуртожитку за адресою: вул. Приморська,74, м.Світловодськ
  4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, за адресою: вул. Героїв України, 8, кв. №1, м. Світловодськ, громадянину України Волкову Б.І.
  5. Про надання згоди на прийняття до комунальної

власності Світловодської міської  територіальної  громади захисних споруд цивільного захисту (сховищ)  40704, що перебуває на балансі ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЛУЧ» та № 40705, що перебуває на балансі ПАТ «СВІТЛОВОДСЬКА НАФТОБАЗА»

  1. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Світловодської міської  територіальної громади захисних споруд цивільного захисту (сховищ) ЦЗ №40709 та 40708, що перебувають на балансі ВАТ "Олімп"
  2. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.
  3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному закладу «Міський Палац культури» Світловодської міської ради з метою  експлуатації та обслуговування міського Палацу культури за адресою: вул. Приморська,16, м.Світловодськ»
  4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування будівлі фруктосховища громадянам України Ворончуку В.П. та Телятнику В.І.  
  5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на земельних торгах.
  6.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, за адресою: вул. Обсерваторна, гараж № 64,   м. Світловодськ, громадянці України Мерзлікіній О.В. 

    5.40.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу по вул. Героїв Чорнобиля, 36-б ПП «ЕЛЕКТРОСЕРВІС»

     5.41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, за адресою: вул. Макаренка, 7-А, м. Світловодськ, громадянці України Марус І.В.

     5.42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряних ліній електропередач ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС-ГПП Крем ГЕС (21 опора)

    5.43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряних ліній електропередач ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС- ПС «Сплав» (45 опор)  

   5.44. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки за адресою: с.Павлівка, Олександрійського району, Кіровоградської області, за межами населених пунктів (р-н Ревівка).

   5.45. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.

    5.46. Про припинення права постійного користування земельними ділянками СМКП «Комбінат комунальних послуг»

   5.47. Про внесення доповнень до рішення Світловодської міської ради №464 від 27.04.2021 року «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які  надаються у користування або у власність  на земельних торгах.

 

 

 1. Різне.

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь