Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень та порядок денний міської ради №БН «Порядок денний та проекти рішень на 43 сесію»

Кількість переглядів: 112
Скликання: 8 скликання
Сесія: Cкликання 43 сесії
Тип документу: Проекти рішень та порядок денний міської ради
Дата: 05.09.2023
Автор: Апарат ради
Номер документу: БН
Назва документу: Порядок денний та проекти рішень на 43 сесію
Прикріплені файли:
 1. Файл 1 (2.62 МБ)

ПРОЕКТ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок третьої сесії Світловодської міської ради

восьмого скликання

 

     19 вересня  2023 року                                           сесійна зала

     10:00                                                                          адмінбудинку

 

 1. Депутатські запити.
 2. Організаційні питання

Доповідає:   Віталій ТЕТЯНИЧЕНКО– секретар міської ради.

  1. Про дострокове припинення повноважень депутата

Світловодської міської ради Чугуєва Д.С.

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.11.2020р. №7 „Про постійні комісії Світловодської міської ради” 

 

     Доповідає:  Максим ІЛЬЧЕНКО – заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства

  1. Про встановлення надбавки за вислугу років міському голові Маліцькому А.І.
  2. Про присвоєння міському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

 

 1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, освіти.

Доповідає:  Юлія ОРЛОВА – заступник міського голови з гуманітарних питань

  1.  Про внесення  змін до рішення міської ради від 30 травня 2023 року № 1806 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб Світловодської міської територіальної громади на 2023-2027 роки»
  2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 19 серпня 2022 р. №1648 «Про внесення змін до відомостей ЄДР про зміну засновника та назви (перейменування) навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Світловодської міської ради Кіровоградської області»
  3. Про припинення юридичної особи «Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №22  загального типу комунальної власності Світловодської міської ради» шляхом ліквідації

 

    Доповідає:  Максим ІЛЬЧЕНКО – заступник міського голови

  1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 06 квітня 2023 року №1694 «Про затвердження Програми благоустрою Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік»
  2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від  22.12.2020 року  №15 «Про затвердження Програми фінансової підтримки  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів м. Світловодськ на 2021-2024  роки»  
  3. Про внесення змін та доповнень до рішення Світловодської міської ради від 25.07.2023 № 1929 «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Власівські мережі» Світловодської міської ради на 2023 рік»

 

 

     Доповідає: Крістіна АХТИРСЬКА –  начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

  1.   Про внесення доповнень до рішення Світловодської міської ради №1928 від 25.07.2023 року «Про затвердження Програми продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2023 рік»

 

 1. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –начальник фінансового управління.

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 06 квітня 2023 року №1714 «Про бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік».

 

 

 

 

 1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

      Доповідає: Крістіна АХТИРСЬКА –  начальник  управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

  1.  Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради №2029 від 22.08.2023 року «Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки АТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ»
  2. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 20, м. Світловодськ, Кіровоградська область з ТОВ НВФ «Карма»
  3. Про передачу земельної ділянки в оренду громадянину України Джизі В.І. для городництва площею 0,6 га
  4. Про передачу земельної ділянки в оренду громадянину України Джизі В.І. для городництва площею 0,3301 га.
  5. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Деуш А.А. для сінокосіння та випасання худоби.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Олександрійський Агропродукт»
  7. Про передачу земельної ділянки з комунальної власності в державну власність.
  8. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Михайла Грушевського, 1-А, ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» 
  9. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Приморській, 7-В, ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» 
  10.  Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Приморській, 66-А, ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» 
  11. Про відмову у передачі в оренду земельних ділянок  ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-КІРОВОГРАД» за адресою: с. Мала Скельова, Олександрійський район, Кіровоградська область
  12. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Смєлову Г.Є. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  13.     Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Світловодської міської  територіальної  громади захисних споруд цивільного захисту (сховищ) № 40704, що перебуває на балансі ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЛУЧ» та № 40705, що перебуває на балансі ПАТ «СВІТЛОВОДСЬКА НАФТОБАЗА».
  14.   Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Світловодської міської  територіальної громади захисних споруд цивільного захисту (сховищ) ЦЗ №40709 та 40708, що перебувають на балансі ВАТ "Олімп".
  15. Про втрату чинності рішення Світловодської міської ради № 1857 від 02.06.2023 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок»
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою 

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Гулаку Л.А. для будівництва індивідуального гаражу.

   5.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Дашкевич Т.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

   5.18  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу в оренду громадянину України Джизі В.І. для городництва площею 0,6 га. 

   5.19  Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Либі К.О. для будівництва індивідуального гаражу.

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою 

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Назаренку А.М.

    5.21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину України      Роженку А.В . для будівництва індивідуального гаражу.

   5.22  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Сіденко А.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

  5.23  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянці України Булаєнко В.В. для городництва.

  5.24  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянці України Швець Р.О. для городництва.

  5.25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування Управлінню житлово-комунального господарства Світловодської міської ради для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська міська територіальна громада, м.Світловодськ, вул.Приморська,74

   5.26  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на земельних торгах.

  1.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу по вул. Героїв Чорнобиля, 36-б ПП «ЕЛЕКТРОСЕРВІС»
  2.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-1» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об‘єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.
  3.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-2» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об‘єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.
  1.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-3» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об‘єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.
  2.   Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряних ліній електропередач ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС-ГПП Крем ГЕС (21 опора).
  3.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряних ліній електропередач ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС- ПС «Сплав» (45 опор). 
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки за адресою: с.Павлівка, Олександрійського району, Кіровоградської області, за межами населених пунктів (р-н Ревівка).
  5. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Миру, 14-Е, с.Миронівка, Світловодська міська територіальна  громада, Олександрійський район  Кіровоградська область, що підлягає продажу.
  6. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради № 1903 від 27.06.2023 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Ніколюку В.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»
  7. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради №1761 від 07.04.2023 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, за адресою: пров.Нагірний,3, гараж №1, м.Світловодськ, громадянину України Глущенку Р.М.»
  8. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: с.Павлівка, Олександрійський район, Кіровоградська область за межами населених пунктів.
  9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки громадянину України Лісовому С.М. для будівництва індивідуального гаражу
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Іванісовій Н.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
  11. Про реструктуризацію заборгованості з орендної плати ТОВ Фірми «Альянс-Імпекс»
  12. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

 

 

 

 1. Різне.

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь