Світловодська міська рада
Кіровоградська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень та порядок денний міської ради №БН «Порядок денний та проекти рішень на 44 чергову сесію міської ради»

Кількість переглядів: 122
Скликання: 8 скликання
Сесія: Cкликання 44 сесії
Тип документу: Проекти рішень та порядок денний міської ради
Дата: 10.10.2023
Автор: Апарат ради
Номер документу: БН
Назва документу: Порядок денний та проекти рішень на 44 чергову сесію міської ради
Прикріплені файли:
 1. Файл 1 (3.63 МБ)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Сорок четвертої сесії Світловодської міської ради

восьмого скликання

 

     24 жовтня  2023 року                                           сесійна зала

     10:00                                                                          адмінбудинку

 

 1. Депутатські запити.

 2. Організаційні питання

Доповідає:  Андрій МАЛІЦЬКИЙ – міський голова.

2.1 Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради.

2.2 Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24.11.2020 року №6 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

 

Доповідає:  Віталій ТЕТЯНИЧЕНКО– секретар міської ради.

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата

Світловодської міської ради Чугуєва Д.С.

 

     Доповідає:  Максим ІЛЬЧЕНКО – заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства

 1. Про встановлення надбавки за вислугу років міському голові Маліцькому А.І.

 2. Про присвоєння чергових рангів Маліцькому А.І., Жаріковій Л.М., Мусієнку В.В. та Кучугурі В.І. 

 

 

 1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, освіти.

Доповідає:  Юлія ОРЛОВА – заступник міського голови з гуманітарних питань

 1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24 листопада  2016 року № 565 «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Світловодська» 

 2. Про внесення змін до рішення  Світловодської міської ради від 21 грудня 2021 року №1315 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «ЦПМСД СМР» на 2022-2024 роки»

 3. Про внесення  змін до рішення Світловодської міської ради від 22 червня 2021 року № 569 «Про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на території Світловодської міської територіальної громади»

 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Світловодської міської ради від 03.05.2023 р. № 1802 «Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності закладів освіти Світловодської міської ради на 2023 рік»

 

 

    Доповідає:  Максим ІЛЬЧЕНКО – заступник міського голови

 1. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через  Центр надання адміністративних послуг  апарату виконавчого комітету Світловодської  міської ради Кіровоградської області «Центр Дії»в новій редакції.

 2. Про Програму фінансової підтримки на проведення ліквідації комунального підприємства «Житлосвіт 2012» 

 

 

     Доповідає: Крістіна АХТИРСЬКА –  начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

 1. Про внесення доповнень до рішення Світловодської міської ради від 06.04.2023 року № 1708 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік». 

 2. Про внесення доповнень до рішення Світловодської міської ради №1928 від 25.07.2023 року «Про затвердження Програми продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2023 рік»

 3. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Світловодської міської територіальної громади на 2024-2028 роки.

 4. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

 

 1. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –начальник фінансового управління.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 06 квітня 2023 року №1714 «Про бюджет Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік».

 

 

 

 

 1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

      Доповідає: Крістіна АХТИРСЬКА –  начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

 1.  Про передачу в постійне користування земельних ділянок КЗ «Гімназія №1»

 2. Про передачу у постійне користування земельних ділянок КЗ «Ліцей № 4 «Обрій» Світловодської міської ради»

 3. Про передачу в постійне користування  земельних ділянок КЗ «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради»

 4. Про передачу у постійне користування земельної ділянки КЗ «Гімназія «Нове місто» Світловодської міської ради»

 5. Про передачу в постійне користування земельних ділянок КЗ «Ліцей сучасної освіти «Інтелект»

 6.  Про проведення земельних торгів з набуття права оренди земельної ділянки площею 0,0150 га за адресою: вул.Миру, навпроти житлового будинку №226, м.Світловодськ Олександрійський район Кіровоградська обл. 

 7. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради № 1214 від 21.12.2021 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Кризі О.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»»

 8. Про надання згоди на зведення модульної автомийки ТОВ НВФ «Карма»

 9. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Михайла Грушевського, 4-а м.Світловодськ, Олександрійський район  Кіровоградська область, що підлягає продажу.

 10.  Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Миру, 48-б, м.Світловодськ, Олександрійський район  Кіровоградська область, що підлягає продажу.

 11.  Про передачу земельної ділянки з державної власності в комунальну власність.

 12.  Про поновлення договору оренди земельної ділянки громадянам України Брижатому Т.В. та Брижатій О.В.

 13.  Про укладення договору оренди земельної ділянки з ФОП     Дудіновою С.Г.

 14.  Про припинення дії договору оренди земельної ділянки. 

 15.  Про відмову у передачі в оренду земельних ділянок ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-КІРОВОГРАД» за адресою: с. Мала Скельова, Олександрійський район, Кіровоградська область.

 16.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки по вул. Приморській фізичній особі - підприємцю Дикому О.В.   

 17.  Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Світловодської міської  територіальної громади захисних споруд цивільного захисту (сховищ) ЦЗ №40709 та 40708, що перебувають на балансі ВАТ "Олімп"

 18.  Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Світловодської міської  територіальної громади захисних споруд цивільного захисту (сховищ)  40704, що перебуває на балансі

ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКИЙ ЗАВОД ЛУЧ» та № 40705, що перебуває на балансі ПАТ «СВІТЛОВОДСЬКА НАФТОБАЗА»

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Олександрійський Агропродукт»

 2.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Михайлюк І.О.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 3.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Віноградовій А.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 4.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Решетняк Л.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 5.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Шишацькій К.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину України      Роженку А.В. для будівництва індивідуального гаражу.

 7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою 

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України Марченко В.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу в оренду ФОП Пономаренку О.Р. та громадянці України Солодовнік І.М.

 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки громадянці України  Антоненко О.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянці України Швець Р.О. для городництва. 

 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: м. Світловодськ, вул. Городоцька, 2В  АТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ»

 5. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Михайла Грушевського, 1-А, ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» 

 6. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Приморській, 7-В, ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ»

 7.   Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Приморській, 66-А, ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» 

 8. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки  для індивідуального садівництва громадянину України Пікашу Д.Б. 

 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Городоцькій, м.Світловодськ для подальшого продажу права оренди на земельних торгах

 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, за адресою: вул.Молодіжна, 53, смт.Власівка  м.Світловодськ Кіровоградська область.

 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 36-б,ПП «ЕЛЕКТРОСЕРВІС»

 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-1» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об‘єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-2» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об‘єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА-3» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об‘єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на земельних торгах.

 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряних ліній електропередач ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС-ГПП Крем ГЕС (21 опора).

 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «ОФИСТАЙМ» для обслуговування повітряних ліній електропередач ВЛ-150 кВ., ОРУ Крем ГЕС- ПС «Сплав» (45 опор). 

 18. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради № 1763 від 07.04.2023 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельних ділянок, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії, під існуючою лінією електропередач ПЛ - 150 кВ Крем ГЕС – Крем ТЕЦ № 98, 99 (6 опор) за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська міська територіальна громада АТ «Полтаваобленерго»»

 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки громадянці України Булаєнко В.В. для городництва.

 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки за адресою: с.Павлівка, Олександрійського району, Кіровоградської області, за межами населених пунктів (р-н Ревівка).

 21. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресоюс.ПавлівкаОлександрійський район, Кіровоградська область за межами населених пунктів.

 

 

 

 1. Різне.

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь