Питання комунального спрямування на нараді з представниками ОССББ

  • 273

                                                      

Третього лютого за ініціативи Світловодського міського голови Андрія Маліцького відбулася відкрита нарада з керівниками ОСББ міста Світловодська. В нараді взяли участь представники управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету та Світловодської міської ради, а також депутати Світловодської міської ради.

В рамках порядку денного було розглянуто кілька важливих для громади питань, першість з яких займало питання теплопостачання. Міський голова Андрій Маліцький запросив представників приватних компаній, робота яких спрямована на встановлення індивідуального опалення (з застосуванням електро і газо-приладів). В планах на майбутнє команди міського голови Андрія Маліцького розробити програму згідно якої місто Світловодськ буде переведено на індивідуальне опалення. Розробка програми це перший крок на шляху до здійснення продуктивного обслуговування громади та забезпечення теплоносієм в належної якості.

                                                         

Заступник міського голови з питань УЖКГ Артем Сергійович Федоров наголосив на активному впровадженні в Світловодську облаштування нових модернізованих сміттєвих майданчиків у відповідності до програми поводження з твердими побутовими відходами. В зв’язку з цим директор Світловодського ККП Роман Шумейко наголосив, що загальна заборгованість громади перед комунальним підприємством за надані послуги з вивезення твердих побутових відходів становить майже 1 мільйон 800 тис. грн.. тому, аби підприємство не несло збитки міська влада наголосила на своєчасній сплаті громади за комунальні послуги.

Ініціативною пропозицією від голів ОСББ стала розробка програми зонування прибудинкових територій для їх подальшого обслуговування.

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар