До уваги лідерів громадських організацій Світловодської МТГ!

  • 479

Відповідно до рішення ініціативної групи від 11.02.2021 р., на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» доводимо до вашого відома інформацію стосовно формування нового складу Громадської ради.
Ініціативна група оголошує про початок процедури обрання Громадської ради.


Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подаються:
- заява у довільній формі, за підписом керівника інституту громадянського суспільства (далі ІГС), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

-Заява делегованого представника ІГС про згоду на обробку персональних даних.

-рішення правління, або іншого керівного органу інституту громадянського суспільства (якщо інше не передбачено його установчими документами) про делегування представника для участі в установчих зборах та пропозицією щодо обрання членом Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності); 
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; 
- копії документу, що підтверджують реєстрацію (або легалізацію) інституту громадянського суспільства;  

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.


Документи від ІГС приймаються до відділу з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськвиконкому (кабінет № 18 ), протягом 30-ти днів, з 17.02.2021 р. по 19.03.2021 р. (включно), з 8-00 до 17-00 у робочі дні.
Довідки за телефоном 7-39-31.


ІНІЦІАТИВНА   ГРУПА